-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 10 voor 370,50
Koop er 20 voor 351,-
-
-
-
Merk:Fameg
-
Artikelnummer:GAS-CF143
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:12/05/2026 t/m 19/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze traditionele, handgemaakte stoelen hebben een walnoot finish en een zitting met reliëf. De stoelen zijn geschikt voor binnen en worden volledig gemonteerd geleverd. Ideaal voor cafés, pubs, restaurants en bistro's.
Specificaties
| Serie: | Fameg BENTWOOD |
| Kleur / afwerking: | Houtlook (walnut) |
| Materiaal: | Hout (beuken) |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 460 mm |
| Toepassing: | Binnen |
| Gewicht: | 4 kg |
| Breedte: | 465 mm |
| Diepte: | 460 mm |
| Hoogte: | 790 mm |
| Aantal: | 2 |
Stoelen | BENTWOOD | Hout | Walnut | Indoor | 2 Stuks | 465x460x790(h)mm
Stoelen | BENTWOOD | Hout | Walnut | Indoor | 2 Stuks | 465x460x790(h)mm
390,- excl. btw 471,90 incl. btw Of 157,30 in 3 termijnen
-
-
Merk:Fameg
-
Artikelnummer:GAS-CF143
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:12/05/2026 t/m 19/05/2026
-