-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 293,55
Koop er 10 voor 278,10
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-FU532
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:29/04/2026 t/m 06/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Bolero FLORENCE rieten stoelen combineren stijl en praktisch gemak! Ze zijn lichtgewicht en stapelbaar voor eenvoudige opslag, met een robuust aluminium frame en een elegante touwtwist-afwerking. Eenvoudig schoon te maken – we raden een hogedrukreiniger aan om indien nodig tussen het riet te reinigen. Voorzien van kunststof voetjes ter bescherming van de vloer. Geleverd als set van twee, volledig gemonteerd en direct klaar voor gebruik!
Specificaties
| Serie: | Bolero FLORENCE |
| Kleur / afwerking: | Naturel |
| Materiaal (bekleding): | Aluminium rotan |
| Materiaal (poten/frame): | Aluminium |
| Armleuning(en): | |
| Stapelbaar: | |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Constructie: | Voorgemonteerd |
| Gewicht: | 4 kg |
| Breedte: | 610 mm |
| Diepte: | 540 mm |
| Hoogte: | 750 mm |
| Aantal: | 2 |
Stoelen | FLORENCE | Aluminium Rotan/Aluminium | Naturel | In-/Outdoor | Stapelbaar | 2 Stuks | 610x540x750(h)mm
Stoelen | FLORENCE | Aluminium Rotan/Aluminium | Naturel | In-/Outdoor | Stapelbaar | 2 Stuks | 610x540x750(h)mm
309,- excl. btw 373,89 incl. btw Of 124,63 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-FU532
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:29/04/2026 t/m 06/05/2026
-