-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 10 voor 366,70
Koop er 20 voor 347,40
-
-
-
Merk:Fameg
-
Artikelnummer:GAS-CW008
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:12/05/2026 t/m 19/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De bijzetstoelen van Fameg, vervaardigd door Cowhorn, belichamen een prachtig modern zitmeubel ontworpen met de expertise van de gerenommeerde meubelmaker Michael Thonet. De naam Thonet staat natuurlijk bekend om zijn historische associatie met stijlvolle, comfortabele en uiterst duurzame luxe meubels van gebogen hout. Deze bijzetstoelen voegen een vleugje klasse toe aan diverse omgevingen, zoals restaurants, cafés, theesalons en koffieshops, zonder concessies te doen aan het comfort voor jouw klanten of de duurzaamheid van het meubilair. Hierdoor worden langere transacties en langdurige zakelijke relaties gestimuleerd. Met hun strakke natuurlijke walnootafwerking voegen deze stoelen warmte toe aan elke ruimte.
Specificaties
| Kleur / afwerking: | Houtlook (walnut) |
| Materiaal: | Hout (beuken) |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 490 mm |
| Toepassing: | Binnen |
| Gewicht: | 4,2 kg |
| Breedte: | 430 mm |
| Diepte: | 480 mm |
| Hoogte: | 790 mm |
| Aantal: | 2 |
Stoelen | Hout | Walnut | Indoor | 2 Stuks | 430x480x790(h)mm
Stoelen | Hout | Walnut | Indoor | 2 Stuks | 430x480x790(h)mm
386,- excl. btw 467,06 incl. btw Of 155,69 in 3 termijnen
-
-
Merk:Fameg
-
Artikelnummer:GAS-CW008
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:12/05/2026 t/m 19/05/2026
-