-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 246,05
Koop er 10 voor 233,10
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GR363
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:30/04/2026 t/m 07/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze stevige rotan stijl stoelen met armleuning zijn stapelbaar tot 8 hoog en zeer licht, waardoor ze eenvoudig te verplaatsen zijn en ze zijn ideaal voor binnen en buiten bij restaurants, cafés en bistro's. Deze zwarte stoelen zijn uiterst comfortabel en stijlvol.
Specificaties
| Kleur / afwerking: | Black |
| Materiaal: | Kunststof (polypropyleen) |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 465 mm |
| Stapelbaar: | |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Gewicht: | 5 kg |
| Breedte: | 550 mm |
| Diepte: | 595 mm |
| Hoogte: | 820 mm |
| Aantal: | 4 |
Stoelen | Kunststof | Black | In-/Outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 550x595x820(h)mm
Stoelen | Kunststof | Black | In-/Outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 550x595x820(h)mm
280,99 259,- excl. btw 313,39 incl. btw Of 104,46 in 3 termijnen Je bespaart €-32,40 (12%)
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GR363
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:30/04/2026 t/m 07/05/2026
-