-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 10 voor 329,65
Koop er 20 voor 312,30
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-FU521
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:12/05/2026 t/m 19/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Bolero's MERIDIAN binnen eetkamerstoelen bieden de perfecte mix van comfort en stijl. Met premium vulling in de kussens en bedekt met duurzaam, afwasbaar PVC-stof, zijn deze stoelen zowel comfortabel als praktisch.
Specificaties
| Serie: | Bolero MERIDIAN |
| Kleur / afwerking: | Greystone Blue, zwart |
| Materiaal (bekleding): | Stof (PVC) |
| Materiaal (poten/frame): | Staal (poedercoating) |
| Armleuning(en): | |
| Voering / vulling: | |
| Toepassing: | Binnen |
| Constructie: | Voorgemonteerd |
| Breedte: | 550 mm |
| Diepte: | 570 mm |
| Hoogte: | 773 mm |
| Aantal: | 2 |
Stoelen | MERIDIAN | Stof/Staal | Greystone Blue | Zwart Frame | Indoor | 2 Stuks | 550x570x773(h)mm
Stoelen | MERIDIAN | Stof/Staal | Greystone Blue | Zwart Frame | Indoor | 2 Stuks | 550x570x773(h)mm
371,99 347,- excl. btw 419,87 incl. btw Of 139,96 in 3 termijnen Je bespaart €-47,88 (13%)
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-FU521
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:12/05/2026 t/m 19/05/2026
-