-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 10 voor 250,80
Koop er 20 voor 237,60
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-DR306
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:30/04/2026 t/m 07/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Opvallende, stijlvolle en comfortabele stoelen in ecru en met gekruiste rugleuning. Ideaal voor o.a. restaurants, cafés en bistro's. Verkrijgbaar per 2 stuks.
Specificaties
| Kleur / afwerking: | Ecru |
| Materiaal (bekleding): | Rotan (zitting), metaal (rugleuning) |
| Materiaal (poten/frame): | Hout (eik) |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 470 mm |
| Toepassing: | Binnen |
| Constructie: | Voorgemonteerd |
| Gewicht: | 4 kg |
| Breedte: | 460 mm |
| Diepte: | 540 mm |
| Hoogte: | 880 mm |
| Aantal: | 2 |
Stoelen | Rotan/Hout | Ecru | Indoor | 2 Stuks | 460x540x880(h)mm
Stoelen | Rotan/Hout | Ecru | Indoor | 2 Stuks | 460x540x880(h)mm
280,99 264,- excl. btw 319,44 incl. btw Of 106,48 in 3 termijnen Je bespaart €-38,45 (14%)
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-DR306
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:30/04/2026 t/m 07/05/2026
-