-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 10 voor 247,95
Koop er 20 voor 234,90
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GK999
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:30/04/2026 t/m 07/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Stijlvolle, eenvoudige en eigentijdse stoelen, perfect voor hotels en restaurants en vele andere eetgelegenheden. De neutrale kleur past in ieder bestaand interieur en kleurenschema en de stoelen worden volledig gemonteerd geleverd. Kortom, een stoel die snel, eenvoudig en veelzijdig in gebruik is.
Specificaties
| Kleur / afwerking: | Beige, houtlook |
| Materiaal (bekleding): | Polyester (50%), viscose (50%) |
| Materiaal (poten/frame): | Hout (berken) |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 480 mm |
| Voering / vulling: | |
| Toepassing: | Binnen |
| Constructie: | Voorgemonteerd |
| Gewicht: | 5,1 kg |
| Breedte: | 410 mm |
| Diepte: | 530 mm |
| Hoogte: | 945 mm |
| Aantal: | 2 |
Stoelen | Stof/Hout | Beige | Houtlook Poten | Indoor | 2 Stuks | 410x530x945(h)mm
Stoelen | Stof/Hout | Beige | Houtlook Poten | Indoor | 2 Stuks | 410x530x945(h)mm
261,- excl. btw 315,81 incl. btw Of 105,27 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GK999
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:30/04/2026 t/m 07/05/2026
-