-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
70,99 excl. btw 85,90 incl. btw
-
-
-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 67,44
Koop er 20 voor 63,89
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GD385
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:22/05/2026 t/m 29/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Dit tafelonderstel van Bolero is gemaakt van gietijzer met zwarte afwerking en is eenvoudig te combineren met voorgeboorde tafelbladen van Bolero, Durolight, Compact Exterior, Lamidur en Werzalit. Het onderstel is plat verpakt voor eenvoudig transport en praktische montage.
Daarnaast voorkomen de kunststof stelvoeten krassen op de vloer en zorgen deze tegelijkertijd dat het onderstel ook op enigszins ongelijke ondergrond stabiel te plaatsen is
Specificaties
| Materiaal: | Gietijzer |
| Kleur / afwerking: | Zwart |
| Verstelbaar: | |
| Kantelbaar / inklapbaar: | |
| Max. bladformaat: | 700 x 700 mm / Ø 800 mm |
| Framedoorsnede: | 76 mm |
| Materiaaldikte: | 1,5 mm |
| Stelvoeten: | |
| Constructie: | Zelfmontage |
| Toepassing: | Buiten / binnen |
| Gewicht: | 8,5 kg |
| Breedte: | 395 mm |
| Diepte: | 395 mm |
| Hoogte: | 720 mm |
Tafelonderstel | Gietijzer | Zwart | 395x395x720(h)mm
Tafelonderstel | Gietijzer | Zwart | 395x395x720(h)mm
70,99 excl. btw 85,90 incl. btw
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GD385
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:22/05/2026 t/m 29/05/2026
-