-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 136,79
Koop er 20 voor 129,59
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GK992
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:Onbekend
-
Actie van:13/05/2026 t/m 20/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Dit veelzijdige ronde tafelonderstel van Bolero is ideaal voor binnen- en buitengebruik en zeer handig voor cafés en op terrassen en patio's. Sterk, weerbestendig, bestand tegen roest en onderhoudsarm. Gemaakt van hoge kwaliteit RVS in geborstelde afwerking en daarom zeer robuust!
Specificaties
| Materiaal: | RVS |
| Kleur / afwerking: | Geborsteld |
| Verstelbaar: | |
| Kantelbaar / inklapbaar: | |
| Max. bladformaat: | 700 x 700 mm / Ø 800 mm |
| Stelvoeten: | |
| Constructie: | Zelfmontage |
| Toepassing: | Buiten / binnen |
| Gewicht: | 17,75 kg |
| Breedte: | 400 mm |
| Diepte: | 400 mm |
| Hoogte: | 680 mm |
Tafelonderstel | RVS | Geborsteld | Ø400x680(h)mm
Tafelonderstel | RVS | Geborsteld | Ø400x680(h)mm
143,99 excl. btw 174,23 incl. btw Of 58,08 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GK992
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Actie van:13/05/2026 t/m 20/05/2026
-