-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
26,49 excl. btw 32,05 incl. btw
-
-
-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 10 voor 25,43
Koop er 20 voor 24,37
-
-
-
Merk:Olympia
-
Artikelnummer:GAS-GM596
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:Onbekend
-
Actie van:09/05/2026 t/m 16/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze grijze theepot met een bijna industriële look is perfect voor restaurants en cafés met een urban stijl die daarbij past. De uitneembare filter maakt de theepot geschikt voor zowel theezakjes als losse thee. Het scharnierende deksel is afneembaar en dus snel een eenvoudig te reinigen.
Specificaties
| Serie: | Olympia CAFÉ |
| Soort: | Theepot |
| Materiaal: | Keramiek |
| Kleur / afwerking: | Grijs |
| Inhoud: | 51 cl |
| Vaatwasmachinebestendig: | |
| Breedte: | 194 mm |
| Diepte: | 110 mm |
| Hoogte: | 104 mm |
Theepot | CAFÉ | Keramiek | Grijs | 51cl | 194x110x104(h)mm
Theepot | CAFÉ | Keramiek | Grijs | 51cl | 194x110x104(h)mm
26,49 excl. btw 32,05 incl. btw
-
-
Merk:Olympia
-
Artikelnummer:GAS-GM596
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Actie van:09/05/2026 t/m 16/05/2026
-