-
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-AC/RSA-X
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:6-7 weken
-
Actie van:26/04/2026 t/m 03/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Dit verhogingsonderstel is speciaal geschikt voor de Diamond INNOVA SELECTION combisteamers met 6 niveaus in 1/1 GN-formaat. Het onderstel kan worden gebruikt om de combisteamers iets verhoogd op de vloer te plaatsen of bijvoorbeeld op een lage werktafel, om de gewenste werkhoogte te creëren.
De verstelbare RVS poten zorgen voor stabiele plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, en kunnen naar wens ook worden vervangen door een bijpassend wielenset, voor eenvoudiger verplaatsen.
Let op, dit is geen universeel accessoire en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemde apparaten.
Specificaties
| Serie: | Diamond INNOVA SELECTION |
| Type: | AC/RSA-X |
| Materiaal: | RVS |
| Breedte(n): | 801 mm |
| Diepte: | 641 mm |
| Hoogte: | 390 mm |
| Bodemschap: | |
| Niveaus: | |
| Verstelbare poten: | |
| Wielen: | Optie |
| Gewicht: | 9 kg |
Verhogingsonderstel | INNOVA SELECTION | RVS | 801x641x390(h)mm
Verhogingsonderstel | INNOVA SELECTION | RVS | 801x641x390(h)mm
815,- 612,- excl. btw 740,52 incl. btw Of 246,84 in 3 termijnen Je bespaart €74,48 (9%)
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-AC/RSA-X
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:6-7 weken
-
Actie van:26/04/2026 t/m 03/05/2026
-