-
-
-
Merk:CombiSteel
-
Artikelnummer:COM-7495.0225
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De CombiSteel verwarmde keramische plaat is geschikt voor het warmhouden van gerechten in buffetten, uitgiftesystemen en professionele keukens. Dankzij de drop-in uitvoering kan de plaat strak worden geïntegreerd in een werkblad of buffetopstelling.
Warmhouden & Temperatuurregeling
De verwarmde plaat heeft een temperatuurbereik van +30°C tot +120°C, waardoor gerechten gecontroleerd op serveertemperatuur blijven. Met capaciteit voor 2/1 GN is de plaat geschikt voor het warmhouden van meerdere gerechten tegelijk. Dit maakt het systeem geschikt voor professioneel gebruik en ideaal voor intensief dagelijks gebruik.
Uitvoering & Inbouw
De keramische plaat heeft een vlakke afwerking voor een nette presentatie en eenvoudige reiniging. Dankzij de inbouwmaat van 765 x 585 mm is integratie in bestaande opstellingen eenvoudig mogelijk. De elektrische uitvoering werkt op 230V en sluit aan bij dagelijks gebruik in de horeca.
Specificaties
| Verwarming: | Keramisch |
| Temperatuurbereik: | 30°C / 120°C |
| Capaciteit: | 2/1 GN |
| Aansluitwaarde: | 0,91 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 22 kg |
| Breedte: | 790 mm |
| Diepte: | 610 mm |
| Hoogte: | 147 mm |
| Installatie: | Gekwalificeerd installateur |
Garantievorm: 1 jaar carry-in of onderdelengarantie
Verwarmde Keramische Plaat | DROP-IN | 2/1 GN | 30°C/120°C | 790x610x147(h)mm
Verwarmde Keramische Plaat | DROP-IN | 2/1 GN | 30°C/120°C | 790x610x147(h)mm
2.535,- 1.826,- excl. btw 2.209,46 incl. btw Of 736,49 in 3 termijnen Je bespaart €325,54 (13%)
-
-
Merk:CombiSteel
-
Artikelnummer:COM-7495.0225
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-