-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 168,14
Koop er 20 voor 159,29
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GL982
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:22/05/2026 t/m 29/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Stijlvolle, moderne en lichtgewicht tafels. Mits goed onderhouden zijn ze roest- en weerbestendig en dus uitermate geschikt voor terrassen. Het essenhouten blad is met zijn natuurlijke uitstraling perfect voor gezellige biergartens, terrassen en andere zitruimtes.
Het voorgeoliede blad is geschikt voor dagelijks intensief gebruik en vereist slechts periodiek onderhoud. Onze teak olie (GAS-DL476) is daar ideaal voor.
Plaats de tafel liever niet in de volle zon en en sla hem droog op, in een goed geventileerde ruimte.
Specificaties
| Materiaal blad: | Essenhout (geolied) |
| Materiaal poten: | Aluminium |
| Kantelbaar / inklapbaar: | |
| Bladformaat: | 700 x 700 mm |
| Parasolvoorziening: | |
| Constructie: | Zelfmontage |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Gewicht: | 8,7 kg |
| Breedte: | 700 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 720 mm |
Tafel | Hout/Aluminium | Essenhout Blad | Aluminium Frame | In-/Outdoor | 700x700x720(h)mm
Tafel | Hout/Aluminium | Essenhout Blad | Aluminium Frame | In-/Outdoor | 700x700x720(h)mm
176,99 excl. btw 214,16 incl. btw Of 71,39 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GL982
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:22/05/2026 t/m 29/05/2026
-