-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
59,99 excl. btw 72,59 incl. btw
-
-
-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 56,99
Koop er 20 voor 53,99
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-Y807
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Zeer stevige en praktische klaptafel van Bolero, met een HDPE blad en stalen frame. De tafel is perfect voor gebruik op een terras of biergarten. Dankzij het inklapbare ontwerp is hij eenvoudig op te bergen en kun je hem er snel bij pakken om de capaciteit van jouw buitenruimtes uit te breiden.
Het HDPE en staal zijn roest-, corrosie- en slijtagebestendig, waardoor de tafel alle weerstomstandigheden kan doorstaan.
Specificaties
| Materiaal blad: | Kunststof (HDPE) |
| Materiaal poten: | Staal |
| Kleur / afwerking blad: | Wit |
| Kleur / afwerking poten: | Grijs |
| Kantelbaar / inklapbaar: | |
| Bladformaat: | 860 x 860 mm |
| Parasolvoorziening: | |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Gewicht: | 12 kg |
| Breedte: | 860 mm |
| Diepte: | 860 mm |
| Hoogte: | 740 mm |
Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 860x860x740(h)mm
Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 860x860x740(h)mm
59,99 excl. btw 72,59 incl. btw
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-Y807
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-