-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 109,24
Koop er 20 voor 103,49
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-U505
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:12/05/2026 t/m 19/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Ideaal voor binnen- en buitengebruik, perfect voor cafés, terrassen en patio's. Sterk, weer- en roestbestendig en vrijwel onderhoudsvrij. Stapelbaar voor eenvoudige opslag en wordt geleverd met montageset.
Specificaties
| Materiaal blad: | RVS |
| Materiaal poten: | Aluminium |
| Kantelbaar / inklapbaar: | |
| Bladformaat: | 700 x 700 mm |
| Parasolvoorziening: | |
| Constructie: | Zelfmontage |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Gewicht: | 11,1 kg |
| Breedte: | 700 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 720 mm |
Tafel | RVS/Aluminium | RVS Blad | Aluminium Frame | In-/Outdoor | 700x700x720(h)mm
Tafel | RVS/Aluminium | RVS Blad | Aluminium Frame | In-/Outdoor | 700x700x720(h)mm
114,99 excl. btw 139,14 incl. btw Of 46,38 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-U505
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:12/05/2026 t/m 19/05/2026
-