-
-
-
Merk:Diverso by Diamond
-
Artikelnummer:DIA-WR-39CS-BN
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:14/05/2026 t/m 21/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze vrieskast van Diverso by Diamond heeft een bruto inhoud van 382 liter en beschikt over 5 vaste roosters, wat samen met de bodem 6 ruimte niveaus oplevert. En door het grote glasoppervlak in de deur, de interne LED-verlichting en de strakke zwarte afwerking van de behuizing én het interieur wordt een moderne en aantrekkelijke presentatie bereikt.
Gecombineerde Koeling
De vrieskast is voorzien van koeling door middel van vaste verdamperroosters in combinatie met luchtcirculatie door een ventilator bovenaan, voor betere verdeling van de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik van -18°C/-24°C met handmatige ontdooiing, en mechanische bediening voor eenvoudig instellen. Deze vrieskast gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R290, en de zelfsluitende deur zorgt voor minimaal koudeverlies.
Doordacht Ontwerp
Het interieur is uitgevoerd in zwart gevormd ABS kunststof, en de ventilator stopt bij het openen van de deur, voor optimaal gebruiksgemak. De vriesksat is daarnaast voorzien van zwenkwielen aan de achterkant, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, en 2 stelpoten zodat de vrieskast niet onbedoeld weg kan rijden en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is. En het apparaat heeft een glasdeur met apart geschakelde interne LED-verlichting, zodat alle producten goed zichtbaar zijn, ook voor je de deur opent.
Specificaties
| Bruto inhoud: | 382 liter |
| Binnenafmetingen: | B 490 x D 469 x H 1570 mm |
| Materiaal: | Gelakt staal (extern), kunststof (intern), aluminium (deur) |
| Kleur / afwerking: | Zwart (extern/intern) |
| Temperatuurbereik: | -18°C / -24°C |
| Koeling: | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel: | R290 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 32°C |
| Ontdooiing: | Handmatig |
| Isolatie: | CFK-vrij polyurethaan |
| Bediening: | Analoog |
| Niveaus: | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar: | |
| Binnenverlichting: | |
| Deur(en): | 1 |
| Soort deur(en): | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en): | |
| Scharnierkant: | Rechts |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 40 dB(A) |
| Energielabel: | C |
| Aansluitwaarde: | 0,57 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 90 kg |
| Breedte: | 640 mm |
| Diepte: | 670 mm |
| Hoogte: | 1875 mm |
Vrieskast | 382L | Zwart | -18°C/-24°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 640x670x1875(h)mm
Vrieskast | 382L | Zwart | -18°C/-24°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 640x670x1875(h)mm
1.757,- 1.229,- excl. btw 1.487,09 incl. btw Of 495,70 in 3 termijnen Je bespaart €269,91 (15%)
-
-
Merk:Diverso by Diamond
-
Artikelnummer:DIA-WR-39CS-BN
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:14/05/2026 t/m 21/05/2026
-