-
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-53980
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De ATOM MAXI vrieskast van Tefcold is perfect voor het eenvoudig toegankelijk maken en tegelijkertijd aantrekkelijk presenteren van producten. Met een bruto inhoud van 560 liter biedt deze vriezer een uitstekende opslagcapaciteit voor diverse omgevingen zoals supermarkten, delicatessenzaken en slagerijen.
Perfecte Presentatie
De zwarte afwerking aan de binnenkant en de interne verticale LED-verlichting zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en optimaal wordt geëtaleerd. De zwarte binnenzijde creëert een luxe uitstraling en een maximaal contrast, waardoor de gepresenteerde producten extra opvallen voor de klant. De unit is voorzien van 1 zelfsluitende verwarmde glazen deur van drielaags geïsoleerd glas en een basis van hoogwaardig RVS met spiegeleffect voor een professionele uitstraling.
Krachtige Koeling
De vrieskast is voorzien van krachtige geforceerde koeling voor een egale koudeverdeling en een efficiënte werking. Het temperatuurbereik van -18°C tot -22°C kan eenvoudig digitaal worden ingesteld en afgelezen via de elektronische regelaar. Dankzij het gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R290 is de vriezer zowel functioneel als duurzaam. Verder beschikt het apparaat over een automatische ontdooifunctie voor extra gebruiksgemak.
Optimaal Gebruiksgemak
De vriezer is voorzien van 4 zwenkwielen, wat zorgt voor eenvoudig verplaatsen en daardoor makkelijker schoonmaken rond en onder het apparaat. Bovendien wordt de vrieskast geleverd inclusief 5 verstelbare platen voor het flexibel inrichten van de binnenruimte en is de unit voorzien van een slot voor veilige opslag.
Specificaties
| Serie: | Tefcold ATOM MAXI |
| Type: | F1DBB |
| Bruto inhoud: | 560 liter |
| Binnenafmetingen: | B 630 x D 580 x H 1538 mm |
| Materiaal: | Staal (extern), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking: | Zwart |
| Temperatuurbereik: | -18°C / -22°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 (85 g) |
| Klimaatklasse: | 3 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s): | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar: | |
| Rooster-/niveauformaat: | 610 x 470 mm |
| Binnenverlichting: | |
| Deur(en): | 1 |
| Soort deur(en): | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en): | |
| Scharnierkant: | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar: | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 61 dB(A) |
| Energielabel: | C |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 9,07 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 3311 kWh |
| Aansluitwaarde: | 0,60 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 150 kg |
| Breedte: | 750 mm |
| Diepte: | 760 mm |
| Hoogte: | 2003 mm |
Vrieskast | ATOM MAXI | 560L | Zwart | -18°C/-22°C | Geforceerd | Wielen | 750x760x2003(h)mm
Vrieskast | ATOM MAXI | 560L | Zwart | -18°C/-22°C | Geforceerd | Wielen | 750x760x2003(h)mm
2.600,- 2.080,- excl. btw 2.516,80 incl. btw Of 838,93 in 3 termijnen Je bespaart €83,20 (3%)
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-53980
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-