-
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-71460
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Tefcold IC-serie biedt professionele vrieskisten met glazen schuifdeksels voor perfecte presentatie van ijs en andere diepvriesproducten.
De serie is bovendien beschikbaar in diverse formaten en uitvoeringen met horizontaal geplaatste vlakke deksels of iets hellend geplaatste gebogen deksels, zodat er voor elke situatie een passende vrieskist is!
Perfecte Presentatie
Door het grote glasoppervlak in de schuifdeksels is de inhoud altijd goed zichtbaar. De heldere LED-binnenverlichting zorgt ervoor dat de producten extra aantrekkelijk worden gepresenteerd, zelfs in een minder verlichte omgeving. Daarnaast zorgen de strakke gladde oppervlakken van de behuizing dat de vrieskisten bijzonder geschikt zijn voor branding of bestickering, voor extra aandacht en stimulering van impulsaankopen.
Effectieve Koeling
De vrieskisten zijn voorzien van statische koeling met een temperatuurbereik van -14°C/-24°C, zodat je kunt kiezen voor zowel de optimale serveer- als bewaartemperatuur, handmatige ontdooiing en eenvoudige mechanische bediening met digitale thermometer aan de buitenkant.
Daarnaast maken de vrieskisten gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en zijn de apparaten ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 40°C.
Vlakke Deksels + Flexibel Inrichten
Deze uitvoering met horizontaal geplaatste vlakke schuifdeksels wordt geleverd met een complete set draadmanden, zodat de inhoud flexibel en naar wens kan worden ingedeeld. Bovendien zijn deze manden ook los verkrijgbaar.
Optimaal Gebruiksgemak
De Tefcold IC vrieskisten zijn standaard voorzien van extra stevige dubbele zwenkwielen met rem, wat zowel verplaatsen als schoonmaken onder en rondom het apparaat een stuk makkelijker maakt. Samen met de handige afvoerplug en het slot op de deksels zorgt dit voor optimaal gebruiksgemak!
Specificaties
| Serie: | Tefcold IC |
| Type: | IC202SCEB |
| Bruto inhoud: | 176 liter |
| Binnenafmetingen: | B 600 x D 495 x H 710 mm |
| Materiaal: | Staal |
| Kleur / afwerking: | Wit |
| Temperatuurbereik: | -14°C / -24°C |
| Koeling: | Statisch |
| Koelmiddel: | R600a (55 g) |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Handmatig |
| Bediening: | Analoog |
| Bijgesloten manden: | 2 |
| Max. mandcapaciteit: | 2 |
| Binnenverlichting: | |
| Deksel(s): | Schuifdeksels (glas) |
| Dekselvorm: | Gebogen |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 45 dB(A) |
| Energielabel: | D |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 1,54 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 561 kWh |
| Aansluitwaarde: | 0,2 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 53 kg |
| Breedte: | 720 mm |
| Diepte: | 615 mm |
| Hoogte: | 949 mm |
Vrieskist | IC | 176L | Wit | -14°C/-24°C | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (Geremd) | 720x615x949(h)mm
Vrieskist | IC | 176L | Wit | -14°C/-24°C | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (Geremd) | 720x615x949(h)mm
698,- 635,- excl. btw 768,35 incl. btw Of 256,12 in 3 termijnen Je bespaart €-70,35 (10%)
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-71460
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-