-
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-52073
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:09/05/2026 t/m 16/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De koel-/vrieswerkbanken uit de EURO serie van Tefcold zijn speciaal gemaakt voor drukke horecagelegenheden die zeer intensief gebruik maken van hun koelingen. Door de verschillende modellen met verschillende temperaturen is er voor haast iedere situatie een perfecte koeling beschikbaar.
Krachtige Koeling
Dit apparaat is voorzien van een geforceerde koeling, wat zorgt voor een snelle en gelijkmatige verdeling van de koude lucht door de gehele ruimte. Daarnaast beschikt de vrieswerkbank over automatische ontdooiing voor extra gebruiksgemak en een krachtig temperatuurbereik van -10°C tot -22°C. Deze temperatuur stel je eenvoudig in via het digitale bedieningspaneel.
De professionele vrieswerkbank maakt gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is bovendien geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 40°C. Dit model is ontworpen voor optimale prestaties en betrouwbaarheid onder zware omstandigheden.
Elegant & Hoogwaardig Ontwerp
Door het gebruik van hoogwaardig RVS wordt efficiëntie en duurzaamheid gegarandeerd. Het elegante ontwerp met de hoogwaardige afwerking zorgt voor een nette en professionele uitstraling die past in elke moderne werkomgeving. Dankzij het gebruik van dit duurzaam RVS is het apparaat bovendien eenvoudig te reinigen en zeer bestendig tegen intensief dagelijks gebruik. Voor extra gebruiksgemak en flexibele plaatsing is de unit bovendien voorzien van afneembare stelpoten.
Specificaties
| Serie: | Tefcold EURO |
| Type: | EURO GN4 BT |
| Bruto inhoud: | 380 liter |
| Binnenafmetingen: | B 1760 x D 562 x H 605 mm |
| Deur(en): | 4 |
| Lade(n): | |
| Zelfsluitend (deuren/laden): | |
| Achteropstand: | |
| Temperatuurbereik: | -10°C / -22°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 (110 g) |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten roosters: | 4 |
| Roosterformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Materiaal: | RVS AISI-430 (intern/extern) |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 65 dB(A) |
| Energielabel: | D |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 6,25 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 2281 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 51 |
| Aansluitwaarde: | 0,61 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 185 kg |
| Breedte: | 2257 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
Vrieswerkbank | EURO | 380L | 4 Deuren (1/1 GN) | -10°C/-22°C | Geforceerd | 2257x700x850(h)mm
Vrieswerkbank | EURO | 380L | 4 Deuren (1/1 GN) | -10°C/-22°C | Geforceerd | 2257x700x850(h)mm
3.430,- 2.744,- excl. btw 3.320,24 incl. btw Of 1.106,75 in 3 termijnen Je bespaart €109,76 (3%)
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-52073
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:09/05/2026 t/m 16/05/2026
-