-
-
-
Merk:CombiSteel
-
Artikelnummer:COM-7540.0085
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Dit professionele wafelijzer van Combisteel is ontworpen voor het bereiden van 4 grote vierkante Brusselse wafels (113x113x16 mm). Ideaal voor horecazaken, foodtrucks, marktkramen of evenementen waar kwaliteit en snelheid hand in hand gaan. Dankzij het efficiënte tafelmodel en de betrouwbare prestaties is dit apparaat uitermate geschikt voor dagelijks intensief gebruik.
De bakplaten zijn gemaakt van gegoten aluminium en voorzien van een hoogwaardige Teflon antiaanbaklaag. Hierdoor worden de wafels gelijkmatig gebakken, kleven ze niet vast en is het schoonmaken kinderspel. De stevige RVS behuizing staat garant voor een lange levensduur. Met de handige draaiknop stel je moeiteloos de gewenste temperatuur in – zo bak je altijd precies zoals jij het wilt, van zacht en luchtig tot goudbruin en knapperig.
Specificaties
| Uitvoering: | Enkel |
| Verhitting: | Elektrisch |
| Wafeltype/-vorm: | Brussels |
| Wafelmaat: | 113 x 113 x 16 mm |
| Draaibaar: | |
| Verwisselbare wafelvormen: | |
| Materiaal/afwerking platen: | Gietaluminium (tefloncoating) |
| Bediening: | Analoog |
| Timer: | |
| Behuizing: | RVS AISI-201 |
| Vermogen: | 1,75 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 10 kg |
| Breedte: | 305 mm |
| Diepte: | 430 mm |
| Hoogte: | 505 mm |
Garantievorm: 1 jaar carry-in of onderdelengarantie
Wafelijzer | Enkel | Brusselse Wafels (113x113x16mm) | 1.75kW (230V) | Timer | 305x430x505(h)mm
Wafelijzer | Enkel | Brusselse Wafels (113x113x16mm) | 1.75kW (230V) | Timer | 305x430x505(h)mm
315,- 268,- excl. btw 324,28 incl. btw Of 108,09 in 3 termijnen Je bespaart €-9,28 (3%)
-
-
Merk:CombiSteel
-
Artikelnummer:COM-7540.0085
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-