-
-
-
Merk:CombiSteel
-
Artikelnummer:COM-7540.0090
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Dit wafelijzer van Combisteel is een professioneel apparaat, ontworpen voor het bereiden van lollypopwafels in kerstboomvorm (223x52x40 mm). De vaste bakplaat is gemaakt van duurzaam gegoten aluminium met een Teflon antiaanbaklaag, wat zorgt voor een snelle opwarming en gelijkmatige warmteverdeling. De RVS behuizing is stevig en onderhoudsvriendelijk, ideaal voor intensief gebruik in de horeca.
Het apparaat is voorzien van een eenvoudige draaiknopbediening en heeft een compact tafelmodel dat moeiteloos in elke professionele keuken past. Perfect voor feestelijke gelegenheden of als originele toevoeging aan het menu.
Specificaties
| Uitvoering: | Enkel |
| Verhitting: | Elektrisch |
| Wafeltype/-vorm: | Lollypopwafels |
| Wafelmaat: | 223 x 52 x 40 mm |
| Draaibaar: | |
| Verwisselbare wafelvormen: | |
| Materiaal/afwerking platen: | Gietaluminium (tefloncoating) |
| Bediening: | Analoog |
| Timer: | |
| Behuizing: | RVS AISI-201 |
| Vermogen: | 1,75 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 12 kg |
| Breedte: | 305 mm |
| Diepte: | 430 mm |
| Hoogte: | 505 mm |
Garantievorm: 1 jaar carry-in of onderdelengarantie
Wafelijzer | Enkel | Lollypopwafels (223x52x40mm) | 1.75kW (230V) | Timer | 305x430x505(h)mm
Wafelijzer | Enkel | Lollypopwafels (223x52x40mm) | 1.75kW (230V) | Timer | 305x430x505(h)mm
395,- 336,- excl. btw 406,56 incl. btw Of 135,52 in 3 termijnen Je bespaart €-11,56 (3%)
-
-
Merk:CombiSteel
-
Artikelnummer:COM-7540.0090
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-