-
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-31061556
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Je gebruikt deze wandafvalbak van geïnjecteerd kunststof (HDPE) in combinatie met corrosiebestendige metalen delen voor langdurig en intensief gebruik. De bak is bestand tegen rotting, vorst, hitte en diverse chemische stoffen, waardoor hij geschikt is voor uiteenlopende buitenlocaties.
De kap beschermt tegen inregenen en voorkomt het inwerpen van volumineus afval. Dankzij de RVS plaat druk je sigaretten eenvoudig uit. Met het driekantslot in de kap leeg je de afvalbak snel en hygiënisch. De bak is geschikt voor montage aan een wand of paal.
Let op, dit betreft alleen de afvalbak. Overige accessoires zijn los verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie: | Luxus DIN-PK |
| Bruto inhoud: | 50 liter |
| Materiaal: | Kunststof (HDPE), RVS |
| Kleur / afwerking: | Oranje |
| Opening / deksel: | Open |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 5 kg |
| Breedte: | 432 mm |
| Diepte: | 340 mm |
| Hoogte: | 740 mm |
Wandafvalbak | DIN-PK | Kunststof/RVS | Oranje | 50L | Open | 432x340x740(h)mm
Wandafvalbak | DIN-PK | Kunststof/RVS | Oranje | 50L | Open | 432x340x740(h)mm
122,- excl. btw 147,62 incl. btw Of 49,21 in 3 termijnen
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-31061556
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-