-
-
-
Merk:Fogal
-
Artikelnummer:NCP-41879010240CNS
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:op bestelling
-
Actie van:25/05/2026 t/m 01/06/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De ALASKA serie van Fogal combineert een strak, functioneel design met betrouwbare koelprestaties, ideaal voor de professionele presentatie en verkoop van versproducten. Dankzij de stekkerklare installatie is deze wandkoeling direct operationeel en past hij zich moeiteloos aan elke winkelindeling aan.
Optimale Presentatie
De ALASKA wandkoeling is ontworpen om producten optimaal in de schijnwerpers te zetten. Uitgerust met energiezuinige LED-binnenverlichting in het plafondgedeelte (afzonderlijk schakelbaar), worden de waren altijd aantrekkelijk gepresenteerd. De koeling is flexibel in te richten met 4 legborden die zowel in hoogte als in neiging verstelbaar zijn, aangevuld met een ruim vloerdisplay. Alle niveaus zijn standaard voorzien van handige prijsrails voor een duidelijke prijsaanduiding. Bovendien beschermt de PVC-rambescherming aan de voorzijde het apparaat tegen beschadigingen op de drukke werkvloer.
Krachtige & Zuinig
Deze open wandkoeling blinkt uit in een constante temperatuurstabiliteit, perfect voor de snelle uitgifte en impulsaankoop van verpakte producten. De temperatuur is +3 tot +5 °C, wat de ideale bewaartemperatuur is voor zuivelproducten en verpakte vleeswaren of worstproducten. Dankzij de krachtige geforceerde koeling, de elektronische controle en de automatische ontdooiing met condensatieverdamping blijft het klimaat in de koeling optimaal zonder dat je er omkijken naar hebt. Het apparaat maakt daarnaast gebruik van het milieuvriendelijke en toekomstbestendige koelmiddel R290.
Let op, de afbeelding dient ter illustratie en kan afwijken qua formaat.
Specificaties
| Serie: | Fogal ALASKA |
| Type: | ALASKA 240 ENERGY CNS |
| Materiaal: | RVS |
| Kleur / afwerking: | Geborsteld |
| Bruto inhoud: | 1176 liter |
| Niveaus: | 5 |
| Niveau(s) verstelbaar: | |
| Etaleerruimte: | 5,43 m² |
| Temperatuurbereik: | +3°C / +5°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 (4x 140 g) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Condensverdamping: | Automatisch |
| Klimaatklasse: | 3 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 25°C (60% RLV) |
| Deur(en): | |
| Nachtgordijn: | |
| Koppelbaar: | |
| Bediening: | Digitaal |
| Binnenverlichting: | |
| Energielabel: | E |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 29,5 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 10768 kWh |
| Aansluitwaarde: | 2,44 kW (2x 1,22 kW) |
| Voeding: | 2x 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 362 kg |
| Breedte: | 2435 mm |
| Diepte: | 790 mm |
| Hoogte: | 1950 mm |
Wandkoeling | ALASKA | RVS | +3°C/+5°C | Geforceerd | Open | 2435x790x1950(h)mm
Wandkoeling | ALASKA | RVS | +3°C/+5°C | Geforceerd | Open | 2435x790x1950(h)mm
17.626,- 14.979,- excl. btw 18.124,59 incl. btw Of 6.041,53 in 3 termijnen Je bespaart €-498,59 (3%)
-
-
Merk:Fogal
-
Artikelnummer:NCP-41879010240CNS
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:op bestelling
-
Actie van:25/05/2026 t/m 01/06/2026
-