-
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:NCP-4186350714
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:24/05/2026 t/m 31/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De ALASKA serie van NordCap combineert een strak, functioneel design met flexibele koelprestaties, ideaal voor de professionele presentatie en verkoop van versproducten. Dankzij de stekkerklare installatie en de mogelijkheid tot kanaalschakeling past deze wandkoeling zich moeiteloos aan elke winkelindeling aan.
Optimale Presentatie
De ALASKA wandkoeling is ontworpen om producten optimaal in de schijnwerpers te zetten. Uitgerust met energiezuinige LED-binnenverlichting in het plafondgedeelte (afzonderlijk schakelbaar), worden de waren altijd aantrekkelijk gepresenteerd. De koeling is flexibel in te richten met 5 verstelbare legborden en een vloerdisplay, allemaal standaard voorzien van handige prijsrails. Bovendien beschermt de PVC-rambescherming aan de voorzijde het apparaat tegen beschadigingen op de werkvloer.
Krachtige & Zuinig
Deze wandkoeling blinkt uit in temperatuurstabiliteit en energiezuinigheid, wat wordt bevestigd door de gunstige energie-efficiëntieklasse C. De handmatig sluitende schuifdeuren van isolerend glas beperken het koudeverlies tot een minimum. Uniek aan dit model is de omschakelbare temperatuurindeling (M1/M2): hiermee schakel je eenvoudig tussen 0 tot +2 °C (ideaal voor vlees en gevogelte) en +3 tot +5 °C (perfect voor zuivel en worst). Dankzij de krachtige geforceerde koeling, de elektronische controle en automatische ontdooiing met condensatieverdamping heb je er nauwelijks omkijken naar. Het apparaat maakt daarnaast gebruik van het milieuvriendelijke en toekomstbestendige koelmiddel R290.
Let op, de afbeelding dient ter illustratie en kan afwijken qua formaat en het aantal of type deuren.
Specificaties
| Serie: | NordCap ALASKA |
| Type: | ALASKA 071 VBN SLIM ENERGY SG |
| Materiaal: | Staal (extern/intern), aluminium (profielen) |
| Kleur / afwerking: | Wit |
| Bruto inhoud: | 290 liter |
| Niveaus: | 6 |
| Niveau(s) verstelbaar: | |
| Etaleerruimte: | 1,16 m² |
| Temperatuurbereik: | 0°C / +5°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 (115 g) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Condensverdamping: | Automatisch |
| Klimaatklasse: | 3 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 25°C (60% RLV) |
| Deur(en): | 2 |
| Soort deur(en): | Schuifdeuren |
| Nachtgordijn: | |
| Koppelbaar: | |
| Bediening: | Digitaal |
| Binnenverlichting: | |
| Energielabel: | C |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 5,62 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 2051 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 32,5 |
| Aansluitwaarde: | 0,5 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 188 kg |
| Breedte: | 710 mm |
| Diepte: | 636 mm |
| Hoogte: | 2096 mm |
Wandkoeling | ALASKA | Wit | 0°C/+5°C | Geforceerd | Schuifdeuren | 710x636x2096(h)mm
Wandkoeling | ALASKA | Wit | 0°C/+5°C | Geforceerd | Schuifdeuren | 710x636x2096(h)mm
6.695,- 5.756,- excl. btw 6.964,76 incl. btw Of 2.321,59 in 3 termijnen Je bespaart €-269,76 (4%)
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:NCP-4186350714
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:24/05/2026 t/m 31/05/2026
-