-
-
-
Merk:NordCap
-
Artikelnummer:NCP-41863510100
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:24/05/2026 t/m 31/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De ALASKA serie van NordCap combineert een strak, functioneel design met betrouwbare koelprestaties, ideaal voor de professionele presentatie en verkoop van versproducten. Dankzij de stekkerklare installatie is deze wandkoeling direct operationeel en past hij zich moeiteloos aan elke winkelindeling aan.
Optimale Presentatie
De ALASKA wandkoeling is ontworpen om producten optimaal in de schijnwerpers te zetten. Uitgerust met energiezuinige LED-binnenverlichting in het plafondgedeelte (afzonderlijk schakelbaar), worden de waren altijd aantrekkelijk gepresenteerd. De koeling is flexibel in te richten met 4 legborden die zowel in hoogte als in neiging verstelbaar zijn, aangevuld met een ruim vloerdisplay. Alle niveaus zijn standaard voorzien van handige prijsrails voor een duidelijke prijsaanduiding. Bovendien beschermt de PVC-rambescherming aan de voorzijde het apparaat tegen beschadigingen op de drukke werkvloer.
Krachtige & Zuinig
Deze open wandkoeling blinkt uit in een constante temperatuurstabiliteit, perfect voor de snelle uitgifte en impulsaankoop van verpakte producten. De temperatuur is +3 tot +5 °C, wat de ideale bewaartemperatuur is voor zuivelproducten en verpakte vleeswaren of worstproducten. Dankzij de krachtige geforceerde circulatiekoeling, de elektronische controle en de automatische ontdooiing met condensatieverdamping blijft het klimaat in de koeling optimaal zonder dat je er omkijken naar hebt. Het apparaat maakt daarnaast gebruik van het milieuvriendelijke en toekomstbestendige koelmiddel R290.
Let op, de afbeelding dient ter illustratie en kan afwijken qua formaat.
Specificaties
| Serie: | NordCap ALASKA |
| Type: | ALASKA 100 SLIM ENERGY |
| Materiaal: | Staal (extern/intern), aluminium (profielen) |
| Kleur / afwerking: | Wit |
| Bruto inhoud: | 343 liter |
| Niveaus: | 5 |
| Niveau(s) verstelbaar: | |
| Etaleerruimte: | 1,35 m² |
| Temperatuurbereik: | +3°C / +5°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 (150 g) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Condensverdamping: | Automatisch |
| Klimaatklasse: | 3 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 25°C (60% RLV) |
| Deur(en): | |
| Nachtgordijn: | |
| Koppelbaar: | |
| Bediening: | Digitaal |
| Binnenverlichting: | |
| Energielabel: | E |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 11,41 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 4165 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 55,7 |
| Aansluitwaarde: | 1,07 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 179 kg |
| Breedte: | 960 mm |
| Diepte: | 635 mm |
| Hoogte: | 1950 mm |
Wandkoeling | ALASKA | Wit | +3°C/+5°C | Geforceerd | Open | 960x635x1950(h)mm
Wandkoeling | ALASKA | Wit | +3°C/+5°C | Geforceerd | Open | 960x635x1950(h)mm
5.916,- 5.029,- excl. btw 6.085,09 incl. btw Of 2.028,36 in 3 termijnen Je bespaart €-169,09 (3%)
-
-
Merk:NordCap
-
Artikelnummer:NCP-41863510100
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:24/05/2026 t/m 31/05/2026
-