-
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-P104-SE2
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Dit robuuste wandschap van Diamond combineert een stevige constructie met grote flexibiliteit en een verstelbare hoogte.
Het wandschap is uitgevoerd in hoogwaardig RVS AISI 430 en de legplank met een diepte van 400 mm is rondom voorzien van versterkte randen van 40 mm voor een optimale draagkracht. Daarnaast wordt het schap geleverd inclusief wandrails van 350 mm lengte en verstelbare consoles, waardoor het plateau op verschillende hoogten te plaatsen is voor extra flexibiliteit in de keuken.
Let op, de productafbeeldingen dienen ter illustratie en betreffen 3 van de beschikbare formaten.
Specificaties
| Materiaal: | RVS AISI-430 |
| Breedte(n): | 1000 - 2000 mm |
| Diepte: | 400 mm |
| Hoogte: | 40 / 350 mm |
| Bladdikte: | 40 mm |
| Achteropstand: | |
| Niveaus: | 1 |
| Niveau(s) verstelbaar: | |
| Constructie: | Zelfmontage |
| Gewicht: | 18 - 21 kg |
| Bijgesloten: | Bevestigingsrails |
Wandschap | RVS | 1 Niveau | Diepte 400 | Breedte 1000-2000 | Verstelbare Hoogte | Incl. Wandbevestiging
Wandschap | RVS | 1 Niveau | Diepte 400 | Breedte 1000-2000 | Verstelbare Hoogte | Incl. Wandbevestiging
200,- 170,- excl. btw 205,70 incl. btw Of 68,57 in 3 termijnen Je bespaart €-5,70 (3%)
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-P104-SE2
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-