-
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-50517
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:09/05/2026 t/m 16/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Tefcold warmhoudvitrine is een geweldige manier om de heerlijkste warme gerechten op aantrekkelijke wijze te presenteren, waarbij ze gedurende langere tijd op de perfecte serveertemperatuur blijven. Ontworpen voor betrouwbaarheid en prestaties, biedt deze vitrine instelbare roosters, waarbij alle producten aantrekkelijk worden weergegeven door de heldere LED-topverlichting.
De schuifdeuren aan de voor- en achterzijde zijn een uitstekende manier om toegang te krijgen tot de inhoud. Of de warmhoudvitrine nu wordt gebruikt voor zelfbediening of bij een bedieningsservice, het is gemakkelijk om snel items uit de vitrine te pakken. Het speciale waterbakje zorgt voor passieve bevochtiging, zodat ook delicatere producten minder snel uitdrogen en hun kwaliteit behouden.
Het apparaat is vervaardigd uit hoogwaardig RVS, wat niet alleen zorgt voor een professionele uitstraling maar ook voor een lange levensduur. Voor de hygiëne is de vitrine eenvoudig te reinigen dankzij de gladde oppervlakken van het duurzaam RVS en het doordachte ontwerp, wat essentieel is voor intensief dagelijks gebruik in de horeca.
Specificaties
| Type: | Tefcold RCR-136 HOT |
| Materiaal: | Staal, glas, plexiglas, RVS |
| Kleur / afwerking: | Zwart, geborsteld |
| Niveaus: | 3 |
| Niveau(s) verstelbaar: | |
| Temperatuurbereik: | 30°C / 90°C |
| Verwarming: | Statisch |
| Bevochtiging: | |
| Voorruit: | Schuifdeuren |
| Voorruitvorm: | Recht |
| Bedieningskant: | Schuifdeuren |
| Bediening: | Analoog |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 70 kg |
| Breedte: | 904 mm |
| Diepte: | 486 mm |
| Hoogte: | 636 mm |
Warmhoudvitrine | Zwart/RVS | 30°C/90°C | Statisch | 3 Niveaus | Zelfbediening | 904x486x636(h)mm
Warmhoudvitrine | Zwart/RVS | 30°C/90°C | Statisch | 3 Niveaus | Zelfbediening | 904x486x636(h)mm
749,- 676,- excl. btw 817,96 incl. btw Of 272,65 in 3 termijnen Je bespaart €-68,96 (9%)
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-50517
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:09/05/2026 t/m 16/05/2026
-