-
-
-
Merk:EKO
-
Artikelnummer:VEP-31718283
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De URBAN BIN stijlvolle open top afvalbak is gemaakt van geborsteld RVS en voorzien van een fingerprintproof coating, waardoor vingerafdrukken minder zichtbaar zijn. Dankzij de ruime opening gooi je afval eenvoudig weg. Met de handvatten verplaats je de afvalbak gemakkelijk. De kunststof onderzijde beschermt je vloer tegen beschadigingen. Je gebruikt de kunststof binnenemmer met opening om de afvalzak eenvoudig te klemmen.
Specificaties
| Serie: | EKO URBAN BIN |
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 60 liter |
| Materiaal: | RVS |
| Kleur / afwerking: | Geborsteld |
| Opening / deksel: | Open |
| Binnenemmer: | |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 6,7 kg |
| Diameter: | 405 mm |
| Hoogte: | 685 mm |
Afvalbak | URBAN BIN | RVS | 60L | Open | Anti Fingerprint | Ø405x685(h)mm
Afvalbak | URBAN BIN | RVS | 60L | Open | Anti Fingerprint | Ø405x685(h)mm
158,- excl. btw 191,18 incl. btw Of 63,73 in 3 termijnen
-
-
Merk:EKO
-
Artikelnummer:VEP-31718283
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-