-
-
-
Merk:EKO
-
Artikelnummer:VEP-31208647
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De URBAN BIN stijlvolle open top afvalbak is gemaakt van geborsteld RVS en voorzien van een fingerprintproof coating, waardoor vingerafdrukken minder zichtbaar zijn. Dankzij de ruime opening gooi je afval eenvoudig weg. De handvatten zorgen ervoor dat je de afvalbak gemakkelijk verplaatst.De kunststof onderzijde beschermt de vloer tegen beschadigingen.
Let op, de afvalbak is niet voorzien van een kunststof binnenbak.
Specificaties
| Serie: | EKO URBAN BIN |
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 60 liter |
| Materiaal: | RVS |
| Kleur / afwerking: | Zwart |
| Opening / deksel: | Open |
| Binnenemmer: | |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 4,97 kg |
| Diameter: | 405 mm |
| Hoogte: | 685 mm |
Afvalbak | URBAN BIN | RVS | Zwart | 60L | Open | Anti Fingerprint | Ø405x685(h)mm
Afvalbak | URBAN BIN | RVS | Zwart | 60L | Open | Anti Fingerprint | Ø405x685(h)mm
158,- excl. btw 191,18 incl. btw Of 63,73 in 3 termijnen
-
-
Merk:EKO
-
Artikelnummer:VEP-31208647
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-