-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 292,60
Koop er 10 voor 277,20
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GM639
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:13/05/2026 t/m 20/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Assortiment staal meubilair perfect voor cafés en bars. Een stijlvol design en een hoog niveau van functionaliteit. Erg stevig en eenvoudig te reinigen. Modellen zonder rugleuning zijn stapelbaar tot 5 stuks. Voor onderhoud gebruik GAS-DL476 teakolie.
Specificaties
| Serie: | Bolero BISTRO |
| Kleur / afwerking: | Houtlook, grijs |
| Materiaal (bekleding): | Essenhout |
| Materiaal (poten/frame): | Staal |
| Rugleuning: | |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 760 mm |
| Zittingdiepte: | 305 mm |
| Zittingbreedte: | 305 mm |
| Stapelbaar: | |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Constructie: | Voorgemonteerd |
| Gewicht: | 5,75 kg |
| Breedte: | 430 mm |
| Diepte: | 430 mm |
| Hoogte: | 770 mm |
| Aantal: | 4 |
Barkrukken | BISTRO | Hout/Staal | Hout (Essen) | Grijs Frame | In-/Outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 430x430x770(h)mm
Barkrukken | BISTRO | Hout/Staal | Hout (Essen) | Grijs Frame | In-/Outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 430x430x770(h)mm
308,- excl. btw 372,68 incl. btw Of 124,23 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GM639
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:13/05/2026 t/m 20/05/2026
-