-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 218,50
Koop er 10 voor 207,-
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GM638
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:22/05/2026 t/m 29/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Voeg pit toe aan je eetkamer met de BISTRO barkrukken van Bolero. Gemaakt van essenhout en gegalvaniseerd staal, passen ze perfect bij de industriële trend met een stoere, stedelijke uitstraling. Duurzaam en bestand tegen intensief gebruik, ideaal voor drukke commerciële omgevingen. Met antislip rubberen voetjes voor extra bescherming van vloeren en gasten. Stijlvol, stevig en praktisch voor elke trendy locatie.
Specificaties
| Serie: | Bolero BISTRO |
| Kleur / afwerking: | Hout (essen), grijs |
| Materiaal (bekleding): | Hout (essen) |
| Materiaal (poten/frame): | Staal (gegalvaniseerd) |
| Rugleuning: | |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 760 mm |
| Stapelbaar: | |
| Toepassing: | Binnen |
| Gewicht: | 5,8 kg |
| Breedte: | 427 mm |
| Diepte: | 425 mm |
| Hoogte: | 760 mm |
| Aantal: | 4 |
Barkrukken | BISTRO | Hout/Staal | Hout (Essen) | Grijs Frame | Indoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 427x425x760(h)mm
Barkrukken | BISTRO | Hout/Staal | Hout (Essen) | Grijs Frame | Indoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 427x425x760(h)mm
230,- excl. btw 278,30 incl. btw Of 92,77 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GM638
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:22/05/2026 t/m 29/05/2026
-