-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 10 voor 233,70
Koop er 20 voor 221,40
-
-
-
Merk:Bia
-
Artikelnummer:GAS-FW579
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:14/05/2026 t/m 21/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Modern vormgegeven, stapelbare barkruk waarmee je eenvoudig zitcapaciteit aan jouw bar creëert. Populaire keuze bij allerlei verschillende horecagelegenheden.
Specificaties
| Kleur / afwerking: | Grey |
| Materiaal (bekleding): | Kunstleer |
| Materiaal (poten/frame): | Staal (poedercoating) |
| Rugleuning: | |
| Armleuning(en): | |
| Voering / vulling: | |
| Stapelbaar: | |
| Toepassing: | Binnen |
| Gewicht: | 5,4 kg |
| Breedte: | 460 mm |
| Diepte: | 530 mm |
| Hoogte: | 960 mm |
| Aantal: | 2 |
Barkrukken | Kunstleer/Staal | Grey | Indoor | Stapelbaar | 2 Stuks | 460x530x960(h)mm
Barkrukken | Kunstleer/Staal | Grey | Indoor | Stapelbaar | 2 Stuks | 460x530x960(h)mm
246,- excl. btw 297,66 incl. btw Of 99,22 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bia
-
Artikelnummer:GAS-FW579
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:14/05/2026 t/m 21/05/2026
-