-
-
-
Merk:Bartscher
-
Artikelnummer:BAR-150127
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Bartscher contact-/paninigrill in matzwart design is ontwikkeld voor professioneel en veelzijdig gebruik. Zowel de bovenste als onderste grillplaat is gegroefd voor het creëren van de karakteristieke en smakelijke grillstrepen. En beide platen zijn vervaardigd uit geëmailleerd gietijzer, wat zorgt voor optimale warmtegeleiding en een consistente garing van uiteenlopende producten.
De moderne MDI-besturing maakt een nauwkeurige en intuïtieve bediening mogelijk via digitale draaiknoppen met afzonderlijke displays voor temperatuur en timer. De temperatuur is instelbaar van 50°C tot 300°C in stappen van 0,1°C, waardoor exacte afstemming op het product mogelijk is. De geïntegreerde timer is instelbaar van 10 seconden tot 9 minuten en 30 seconden en geeft een geluidssignaal bij afloop. En dankzij de memoryfunctie kunnen veelgebruikte instellingen eenvoudig opnieuw worden toegepast.
De robuuste behuizing van matzwart gecoat RVS, voor een luxe premium uitstraling, is ontworpen voor intensief gebruik en heeft een IPX3-beschermingsgraad. Een geïntegreerde uitneembare vetopvangbak en de meegeleverde reinigingsborstel dragen daarnaast bij aan efficiënt onderhoud en een hygiënische werkomgeving. Hiermee biedt de Bartscher contact-/paninigrill een krachtige en flexibele oplossing voor professionele keukens.
Specificaties
| Type: | Bartscher Panini-MDI 1R S |
| Uitvoering: | Enkel |
| Formaat bakoppervlak: | B 345 x D 235 mm |
| Materiaal bakoppervlak: | Gietijzer (geëmailleerd) |
| Afwerking bakoppervlak: | Gegroefd |
| Temperatuurbereik: | 50°C / 300°C |
| Bediening: | Digitaal |
| Timer: | |
| Vetopvang-/lekbak: | |
| Behuizing: | RVS |
| Kleur / afwerking: | Matzwart |
| Bijgesloten: | Reinigingsborstel |
| Vermogen: | 2,2 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 19,7 kg |
| Breedte: | 410 mm |
| Diepte: | 395 mm |
| Hoogte: | 210 mm |
Contact-/Paninigrill | Enkel | Gegroefd Oppervlak 345x235 (Gietijzer) | 50°C/300°C | 2.2kW (230V) | Timer | 410x395x210(h)mm
Contact-/Paninigrill | Enkel | Gegroefd Oppervlak 345x235 (Gietijzer) | 50°C/300°C | 2.2kW (230V) | Timer | 410x395x210(h)mm
339,- 259,- excl. btw 313,39 incl. btw Of 104,46 in 3 termijnen Je bespaart €25,61 (8%)
-
-
Merk:Bartscher
-
Artikelnummer:BAR-150127
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-