-
-
-
Merk:HENDI
-
Artikelnummer:HEN-208205
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze HENDI koffiepercolator is een praktische en efficiënte oplossing voor het bereiden en serveren van ruime hoeveelheden koffie in professionele omgevingen. De enkelwandige RVS behuizing zorgt voor een robuuste en onderhoudsvriendelijke afwerking, terwijl het relatief compacte formaat ideaal is voor gebruik in horeca, vergaderruimtes en buffetten.
De percolator beschikt over een filterpan met geïntegreerd filter voor grof gemalen koffie, waardoor het gebruik van filterpapier niet nodig is. Na het zetproces wordt de koffie automatisch op schenktemperatuur gehouden, zodat deze continu serveerklaar blijft. Met een bruto inhoud van 16 liter en een bereidingstijd van circa 51 minuten is het apparaat geschikt voor efficiënt gebruik, ook tijdens drukke momenten.
Voor extra gebruiksgemak is de koffiepercolator uitgerust met een peilglas voor duidelijke niveau-indicatie, een non-dripkraan voor schoon en gecontroleerd uitschenken en geïsoleerde kunststof handgrepen aan de zijkanten en op het deksel. En de indicatielampjes geven zowel het einde van het brouwproces en de warmhoudfunctie als de noodzaak tot ontkalken aan, terwijl de automatische reset bij oververhitting extra gebruiksveiligheid en continuïteit biedt.
Specificaties
| Bruto inhoud: | 16 liter |
| Bereidingstijd: | ± 51 min. |
| Dispensersysteem: | Tapkraan |
| Non-drip: | |
| Warmhoudfunctie: | |
| Bediening: | Analoog |
| Niveau-indicatie: | |
| Lekbak: | |
| Isolatie: | Enkelwandig |
| Materiaal: | RVS, kunststof |
| Wateraansluiting: | |
| Aansluitwaarde: | 1,5 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 4,86 kg |
| Breedte: | 407 mm |
| Diepte: | 382 mm |
| Hoogte: | 595 mm |
Koffiepercolator | RVS | 16L | 1.5kW (230V) | Enkelwandig | 407x382x595(h)mm
Koffiepercolator | RVS | 16L | 1.5kW (230V) | Enkelwandig | 407x382x595(h)mm
149,50 excl. btw 180,90 incl. btw Of 60,30 in 3 termijnen
-
-
Merk:HENDI
-
Artikelnummer:HEN-208205
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-