-
-
-
Merk:HENDI
-
Artikelnummer:HEN-209899
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze compacte verwarmde drankendispenser van HENDI met relatief ruime inhoud van 18 liter is ideaal voor het serveren van glühwein of warm water en is uitgerust met een duurzame ketel in glanzend RVS. De geïsoleerde handgrepen van polypropyleen zorgen voor veilig gebruik, terwijl de non-drip tapkraan morsvrij uitschenken mogelijk maakt.
Het temperatuurbereik van 30°C/110°C kan eenvoudig thermostatisch worden geregeld met de stevige draaiknop en bij een volle ketel heeft de dispenser een kooktijd van ongeveer 52 minuten. Daarnaast zorgen de verlichte aan-/uitschakelaar en LED-controlelampjes voor optimaal veilig en comfortabel gebruik!
Let op, de dispenser is alleen bestemd voor het koken van water of verwarmen van dranken als thee en glühwein; het apparaat is niet geschikt voor andere vloeistoffen als melk en chocolademelk.
Specificaties
| Bruto inhoud: | 18 liter |
| Bereidingstijd: | 52 min. |
| Dispensersysteem: | Tapkraan |
| Non-drip: | |
| Temperatuurbereik: | 30°C / 110°C |
| Bediening: | Analoog |
| Niveau-indicatie: | |
| Lekbak: | |
| Isolatie: | Enkelwandig |
| Materiaal: | RVS, kunststof (PP) |
| Aansluitwaarde: | 2,2 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 3,91 kg |
| Breedte: | 385 mm |
| Diepte: | 385 mm |
| Hoogte: | 595 mm |
Verwarmde Drankendispenser | RVS | 18L | 30°C/110°C | 2.2kW (230V) | Enkelwandig | 385x385x595(h)mm
Verwarmde Drankendispenser | RVS | 18L | 30°C/110°C | 2.2kW (230V) | Enkelwandig | 385x385x595(h)mm
129,50 excl. btw 156,70 incl. btw Of 52,23 in 3 termijnen
-
-
Merk:HENDI
-
Artikelnummer:HEN-209899
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-