-
-
-
Merk:Bartscher
-
Artikelnummer:BAR-190238
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Bartscher PRO II koffiepercolator is een praktische machine in een strak, matzwart design die perfect past in grotere ondernemingen, vergaderruimtes en kantoren. Met een bruto inhoud van 13,2 liter en een capaciteit van circa 90 tot 100 kopjes zet het apparaat in ongeveer 55 minuten een volle hoeveelheid verse koffie. En dankzij de minimale zethoeveelheid van 6 liter is het apparaat ook geschikt voor minder grote volumes.
De percolator is volledig vervaardigd uit RVS en aan de buitenzijde afgewerkt met een matzwarte coating. De RVS verwarmingsbak en twee afzonderlijke verwarmingssystemen zorgen voor een efficiënte bereiding en een constante warmhoudfunctie. Het apparaat kan daarnaast zowel mét als zonder filterpapier worden gebruikt en is voorzien van een vulstandindicator, controlelampjes voor de apparaat- en warmhoudstatus en een ontkalkingsindicator.
Voor extra gebruiksgemak staat de Bartscher PRO II op een verwijderbare kunststof basis met lekbak en uitneembaar RVS rooster en bovendien wordt een praktische reinigingsschraper meegeleverd, wat zorgt voor hygiënisch werken en eenvoudiger schoonmaken. Zo combineert deze koffiepercolator een modern en luxe uiterlijk met betrouwbare prestaties en eenvoudig onderhoud.
Specificaties
| Serie: | Bartscher PRO II |
| Type: | PRO II 100 S |
| Bruto inhoud: | 13,2 liter |
| Bereidingstijd: | ± 55 min. |
| Dispenscapaciteit: | Ca. 90 - 100 kopjes |
| Dispensersysteem: | Tapkraan |
| Warmhoudfunctie: | |
| Bediening: | Analoog |
| Niveau-indicatie: | |
| Lekbak: | |
| Isolatie: | Enkelwandig |
| Materiaal: | RVS, kunststof |
| Kleur / afwerking: | Matzwart |
| Bijgesloten: | Reinigingsschraper |
| Wateraansluiting: | |
| Aansluitwaarde: | 1,45 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 4,3 kg |
| Breedte: | 350 mm |
| Diepte: | 370 mm |
| Hoogte: | 535 mm |
Koffiepercolator | PRO II | Zwart | 13.2L | 1.45kW (230V) | Enkelwandig | Lekbak | 350x370x535(h)mm
Koffiepercolator | PRO II | Zwart | 13.2L | 1.45kW (230V) | Enkelwandig | Lekbak | 350x370x535(h)mm
185,- excl. btw 223,85 incl. btw Of 74,62 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bartscher
-
Artikelnummer:BAR-190238
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-