-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 229,90
Koop er 10 voor 217,80
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GM634
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:30/04/2026 t/m 07/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze krukken uit de Bolero BISTRO serie bouwen voort op het succes van het originele Bistro model. De stoelen hebben een industriële vormgeving, met een gegalvaniseerd stalen frame en essenhouten zitting. Voorzien van niet-strepende anti-slipvoetjes, zodat de stoelen zeer stabiel staan en jouw vloeren niet beschadigd raken.
Let op, voor buitengebruik moet het hout met geschikte middelen behandeld en onderhouden worden.
Specificaties
| Serie: | Bolero BISTRO |
| Kleur / afwerking: | Hout (essen), zilver |
| Materiaal (bekleding): | Essenhout |
| Materiaal (poten/frame): | Staal (gegalvaniseerd) |
| Rugleuning: | |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 450 mm |
| Stapelbaar: | |
| Toepassing: | Binnen |
| Gewicht: | 4,1 kg |
| Breedte: | 408 mm |
| Diepte: | 400 mm |
| Hoogte: | 450 mm |
| Aantal: | 4 |
Krukken | BISTRO | Hout/Staal | Hout (Essen) | Zilverkleurig Frame | Indoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 408x400x450(h)mm
Krukken | BISTRO | Hout/Staal | Hout (Essen) | Zilverkleurig Frame | Indoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 408x400x450(h)mm
242,- excl. btw 292,82 incl. btw Of 97,61 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GM634
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:30/04/2026 t/m 07/05/2026
-