-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
58,99 excl. btw 71,38 incl. btw
-
-
-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 2 voor 56,63
Koop er 5 voor 54,27
Koop er 10 voor 51,91
Koop er 20 voor 49,55
-
-
-
Merk:Vogue
-
Artikelnummer:GAS-T192
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Diepe 10,5 liter soeppan van Vogue, ontworpen voor de professionele keuken. Gemaakt van sterk 18/10 RVS en geschikt voor alle wamtebronnen, inclusief inductie. De pan is eenvoudig op te tillen en te verplaatsen dankzij de gelaste, koelblijvende handvatten.
Bijpassend deksel GAS-M950 afzonderlijk verkrijgbaar.
Specificaties
| Soort pan: | Soeppan |
| Materiaal: | RVS 18/10, aluminium |
| Warmtebronnen: | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Bruto inhoud: | 10,5 liter |
| Deksel: | |
| Steel/handgrepen: | |
| Steel-/handgreepbevestiging: | Gelast |
| Tapkraan: | |
| Vaatwasmachinebestendig: | |
| Gewicht: | 2,16 kg |
| Diameter: | 240 mm |
| Hoogte: | 246 mm |
Soeppan | RVS | 10.5L | Div. Warmtebronnen | Ø240x246(h)mm
Soeppan | RVS | 10.5L | Div. Warmtebronnen | Ø240x246(h)mm
58,99 excl. btw 71,38 incl. btw
-
-
Merk:Vogue
-
Artikelnummer:GAS-T192
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-