-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 2 voor 103,67
Koop er 5 voor 99,35
Koop er 10 voor 95,03
Koop er 20 voor 90,71
-
-
-
Merk:Vogue
-
Artikelnummer:GAS-T193
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Diepe 20,5 liter soeppan van Vogue, ontworpen voor de professionele keuken. Gemaakt van sterk 18/10 RVS en geschikt voor alle wamtebronnen, inclusief inductie. De pan is eenvoudig op te tillen en te verplaatsen dankzij de gelaste, koelblijvende handvatten. De vorm en diepte van deze pan is speciaal ontworpen om smaken en aroma's in te sluiten bij slow cooking, ideaal voor bouillon, stoofpot of curry.
Bijpassend deksel GAS-T134 afzonderlijk verkrijgbaar.
Specificaties
| Soort pan: | Soeppan |
| Materiaal: | RVS 18/10, aluminium |
| Warmtebronnen: | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Bruto inhoud: | 20,5 liter |
| Deksel: | |
| Steel/handgrepen: | |
| Steel-/handgreepbevestiging: | Gelast |
| Tapkraan: | |
| Vaatwasmachinebestendig: | |
| Gewicht: | 4,52 kg |
| Diameter: | 300 mm |
| Hoogte: | 306 mm |
Soeppan | RVS | 20.5L | Div. Warmtebronnen | Ø300x306(h)mm
Soeppan | RVS | 20.5L | Div. Warmtebronnen | Ø300x306(h)mm
107,99 excl. btw 130,67 incl. btw Of 43,56 in 3 termijnen
-
-
Merk:Vogue
-
Artikelnummer:GAS-T193
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-