-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 187,15
Koop er 20 voor 177,30
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-DS155
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:22/05/2026 t/m 29/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze praktische, duurzame en stijlvolle bartafel van Bolero is precies wat je nodig hebt. De tafel is gemaakt van een mix van gepoedercoat staal en acaciahout, stevig genoeg voor professioneel gebruik en bestand tegen roest, krassen en vlekken.
Deze compacte bartafel neemt weinig ruimte in beslag en is ideaal om een natje en een droogje te serveren. De constructie van gepoedercoat staal is zeer sterk en weerbestendig, waardoor je verzekerd bent van een lange levensduur. Niet-strepende, antislip voetjes zorgen voor een stabiele plaatsing zonder de vloer te beschadigen.
Specificaties
| Materiaal blad: | Acaciahout (geolied) |
| Materiaal poten: | Staal (poedercoating) |
| Kleur / afwerking poten: | Zwart |
| Kantelbaar / inklapbaar: | |
| Bladformaat: | 600 x 600 mm |
| Parasolvoorziening: | |
| Constructie: | Zelfmontage |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Gewicht: | 14,5 kg |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 1000 mm |
Statafel | Hout/Staal | Acaciahout Blad | Zwart Frame | In-/Outdoor | 600x600x1000(h)mm
Statafel | Hout/Staal | Acaciahout Blad | Zwart Frame | In-/Outdoor | 600x600x1000(h)mm
197,- excl. btw 238,37 incl. btw Of 79,46 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-DS155
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:22/05/2026 t/m 29/05/2026
-