-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 255,55
Koop er 10 voor 242,10
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-U421
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:12/05/2026 t/m 19/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze aluminium en essenhouten stoelen van Bolero combineren een stijlvol design met uitstekend comfort en functionaliteit. Het industriële stalen frame vormt met het natuurlijke essenhout een uitnodigende zitplek, binnen of op jouw terras.
De sterke materialen zijn slijtvast en corrosie- en weersbestendig, waardoor ze een lange levensduur hebben zonder tekenen van slijtage te vertonen - zelfs bij langdurig en veelvuldig gebruik.
De stoelen zijn bovendien tot 16 hoog stapelbaar, zodat je jouw zitruimtes eenvoudig op en af kunt bouwen en je de stoelen compact op kunt slaan.
Specificaties
| Kleur / afwerking: | Hout (essen), grijs |
| Materiaal (bekleding): | Essenhout |
| Materiaal (poten/frame): | Aluminium |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 730 mm |
| Stapelbaar: | |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Gewicht: | 3 kg |
| Breedte: | 555 mm |
| Diepte: | 530 mm |
| Hoogte: | 730 mm |
| Aantal: | 4 |
Stoelen | Hout/Aluminium | Hout (Essen) | Grijs Frame | In-/Outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 555x530x730(h)mm
Stoelen | Hout/Aluminium | Hout (Essen) | Grijs Frame | In-/Outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 555x530x730(h)mm
291,99 269,- excl. btw 325,49 incl. btw Of 108,50 in 3 termijnen Je bespaart €-33,50 (11%)
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-U421
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:12/05/2026 t/m 19/05/2026
-