-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 10 voor 278,35
Koop er 20 voor 263,70
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GR367
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:30/04/2026 t/m 07/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Verfraai jouw interieur met deze stijlvolle en praktische stoelen in natuurlijk beige. Deze stoelen creëren een warme, uitnodigende sfeer voor jouw arriverende gasten. Betrouwbaar, praktische en mooie kwaliteit, ideaal voor restaurants, bistro's, hotels en meer.
Specificaties
| Kleur / afwerking: | Beige, houtlook |
| Materiaal (bekleding): | Polyurethaan |
| Materiaal (poten/frame): | Hout (berken) |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 510 mm |
| Voering / vulling: | |
| Toepassing: | Binnen |
| Constructie: | Voorgemonteerd |
| Gewicht: | 5 kg |
| Breedte: | 460 mm |
| Diepte: | 575 mm |
| Hoogte: | 860 mm |
| Aantal: | 2 |
Stoelen | Polyurethaan/Hout | Beige | Houtlook Poten | Indoor | 2 Stuks | 460x575x860(h)mm
Stoelen | Polyurethaan/Hout | Beige | Houtlook Poten | Indoor | 2 Stuks | 460x575x860(h)mm
311,99 293,- excl. btw 354,53 incl. btw Of 118,18 in 3 termijnen Je bespaart €-42,54 (14%)
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GR367
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:30/04/2026 t/m 07/05/2026
-