-
-
-
Merk:YUYU
-
Artikelnummer:WAS-4191100
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-4 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Met de ALEX LED-tafellamp van YUYU voeg je eenvoudig stijl en sfeer toe aan je tafel. Dankzij het moderne ontwerp met een strakke, slanke voet en een subtiel afgeronde kap in mat zand past de lamp perfect in zowel moderne als professionele omgevingen, zoals restaurants, hotels en cafés.
Je geniet van aangenaam en sfeervol licht, terwijl het minimalistische design zorgt voor een rustige en elegante uitstraling op iedere tafel.
Specificaties
| Serie: | YUYU ALEX |
| Type: | Tafellamp |
| Kleur: | Zandkleurig |
| Incl. lichtbron: | |
| Lichttype: | LED |
| Lichtkleur: | Extra warm wit (t/m 2699K), warm wit (2700-3000K) |
| Fitting: | Ingebouwd |
| Dimbaar: | |
| Branduren: | 9 uur |
| Werking: | Draadloos (oplaadbaar) |
| Accuduur: | 6 uur |
| Materiaal: | Aluminium |
| IP-klasse: | IP54 |
| Bijgesloten: | Oplaadstation (input AC100-240V; output DC 5V1A) |
| Aansluitwaarde: | 2,2 W |
| Gewicht: | 0,39 kg |
| Diameter: | 76 mm |
| Hoogte: | 208 mm |
Tafellamp | ALEX | Zandkleurig | Incl. Lichtbron (Dimbaar) | Draadloos | Ø76x208(h)mm
Tafellamp | ALEX | Zandkleurig | Incl. Lichtbron (Dimbaar) | Draadloos | Ø76x208(h)mm
99,- excl. btw 119,79 incl. btw Of 39,93 in 3 termijnen
-
-
Merk:YUYU
-
Artikelnummer:WAS-4191100
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-4 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-