-
-
-
Merk:YUYU
-
Artikelnummer:WAS-4190300
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-4 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Met de ALICE LED-tafellamp van YUYU voeg je eenvoudig stijl en sfeer toe aan je tafel. Dankzij het slanke ontwerp in mat mintgroen past de lamp perfect in zowel moderne als professionele omgevingen, zoals restaurants, hotels en cafés.
Je geniet van aangenaam en sfeervol licht, terwijl de lamp opvalt door zijn elegante en tijdloze uitstraling.
Specificaties
| Serie: | YUYU ALICE |
| Type: | Tafellamp |
| Kleur: | Mintgroen |
| Incl. lichtbron: | |
| Lichttype: | LED |
| Lichtkleur: | Extra warm wit (t/m 2699K), warm wit (2700-3000K) |
| Fitting: | Ingebouwd |
| Dimbaar: | |
| Branduren: | 9 uur |
| Werking: | Draadloos (oplaadbaar) |
| Accuduur: | 6 uur |
| Materiaal: | Aluminium |
| IP-klasse: | IP54 |
| Bijgesloten: | Oplaadstation (input AC100-240V; output DC 5V1A) |
| Aansluitwaarde: | 2,2 W |
| Gewicht: | 0,41 kg |
| Diameter: | 80 mm |
| Hoogte: | 198 mm |
Tafellamp | ALICE | Mintgroen | Incl. Lichtbron (Dimbaar) | Draadloos | Ø80x198(h)mm
Tafellamp | ALICE | Mintgroen | Incl. Lichtbron (Dimbaar) | Draadloos | Ø80x198(h)mm
99,- excl. btw 119,79 incl. btw Of 39,93 in 3 termijnen
-
-
Merk:YUYU
-
Artikelnummer:WAS-4190300
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-4 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-