-
-
-
Merk:CombiSteel
-
Artikelnummer:COM-7550.0110
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De CombiSteel LUKE wandkoelingen zijn ontwikkeld voor professionele presentatie van gekoelde producten in retail- en selfserviceomgevingen. Het vrijstaande model met zwarte gepoedercoate binnen- en buitenafwerking combineert een moderne uitstraling met hoge capaciteit. En dankzij de zelfsluitende draaideuren met dubbelglas wordt koudeverlies beperkt en blijft het energieverbruik onder controle.
Optimale Productpresentatie
De LUKE wandkoelingen zijn uitgerust met vijf robuuste plateaus met een draagvermogen tot 80 kg per niveau (gelijk verdeeld), aangevuld met een bodemniveau voor een zesde presentatievlak. Niet alleen de hoogte, maar ook de hoek van de plateaus is daarbij verstelbaar in drie standen (90°, 96° en 100°), waardoor zowel vlakke als hellende presentatie mogelijk is en producten automatisch naar voren schuiven. De LED-verlichting, afzonderlijk schakelbaar, zorgt verder voor een heldere en aantrekkelijke presentatie van het assortiment.
Betrouwbare Koeling & Bediening
De geforceerde koeling garandeert een gelijkmatige temperatuurverdeling binnen het bereik van +2°C/+10°C en zorgt voor snel temperatuurherstel na het openen van de deuren. En de digitale bediening met temperatuurweergave maakt nauwkeurige controle eenvoudig. Automatische ontdooiing en het gebruik van koelmiddel R290 dragen bij aan efficiënte en betrouwbare prestaties, waarbij het apparaat is geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie. En de wandkoelingen zijn ook geschikt voor gebruik in warme omgevingen tot 32°C.
Duurzaam & Praktisch Ontwerp
Met een isolatiedikte van 50 mm zijn de LUKE wandkoelingen ontworpen met oog voor energie-efficiëntie. En de geremde zwenkwielen maken verplaatsen en schoonmaken eenvoudig, wat bijdraagt aan flexibiliteit in de winkelinrichting. Hierdoor bieden de CombiSteel wandkoelingen een complete en professionele oplossing voor het koelen en presenteren van dranken, zuivel en verpakte producten.
Specificaties
| Serie: | CombiSteel LUKE |
| Type: | LUKE 1.3 |
| Materiaal: | Staal |
| Kleur / afwerking: | Zwart |
| Bruto inhoud: | 1400 liter |
| Binnenafmetingen: | B 1270 x D 600 x H 1570 mm |
| Niveaus: | 6 |
| Niveauformaat: | B 1250 x D 450 mm |
| Niveau(s) verstelbaar: | |
| Etaleerruimte: | 3,42 m² |
| Temperatuurbereik: | +2°C / +10°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 (80 g) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Isolatie: | 50 mm |
| Deur(en): | 2 |
| Soort deur(en): | Draaideuren |
| Zelfsluitende deur(en): | |
| Koppelbaar: | |
| Bediening: | Digitaal |
| Thermometer: | |
| Binnenverlichting: | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 60 dB(A) |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 7,2 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 2628 kWh |
| Aansluitwaarde: | 0,65 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Snoerlengte: | 250 cm |
| Gewicht: | 260 kg |
| Breedte: | 1330 mm |
| Diepte: | 720 mm |
| Hoogte: | 2030 mm |
Garantievorm: 2 jaar volledige garantie
Wandkoeling | LUKE | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1330x720x2030(h)mm
Wandkoeling | LUKE | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1330x720x2030(h)mm
2.950,- 2.124,- excl. btw 2.570,04 incl. btw Of 856,68 in 3 termijnen Je bespaart €379,96 (13%)
-
-
Merk:CombiSteel
-
Artikelnummer:COM-7550.0110
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-