-
-
-
Merk:CombiSteel
-
Artikelnummer:COM-7080.0035
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:01/04/2026 t/m 08/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De MAIKEL wandkoelingen van CombiSteel bieden een moderne en efficiënte oplossing voor het presenteren van gekoelde producten in supermarkten, horeca en retail. De zwarte afwerking geeft de koeling een strakke, professionele uitstraling, terwijl de ruime opzet met schuifdeuren zorgt voor een overzichtelijke presentatie en gemakkelijke toegang voor dagelijks gebruik. En de energiezuinige LED-verlichting zorgt daarbij voor een heldere en aantrekkelijke productpresentatie.
Optimale Koeling
Dankzij de krachtige geforceerde koeling blijft de temperatuur gelijkmatig verdeeld binnen de gehele koeling, wat essentieel is voor het behoud van kwaliteit en versheid. En met een temperatuurbereik van -1°C/+5°C is de wandkoeling geschikt voor uiteenlopende gekoelde producten. Bovendien zorgt het systeem voor snel temperatuurherstel na het openen van de deuren, zodat je producten altijd onder de juiste omstandigheden bewaard blijven. En automatische ontdooiing vermindert de onderhoudsbehoefte en draagt bij aan constante prestaties.
Efficiënt & Verantwoord
De MAIKEL wandkoeling is ontworpen met het oog op efficiënt en verantwoord functioneren. De digitale bediening met duidelijk display maakt het eenvoudig om de temperatuur in te stellen en te monitoren. Daarnaast maakt het apparaat gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is de wandkoeling geclassificeerd onder energielable B, een zéér zuinige categorie.
Robuuste Constructie
De robuuste behuizing van zwart gepoedercoat staal en het interieur van zwart aluminium, met vier verstelbare niveaus, zorgen voor een luxe uitstraling en flexibele indeling. En met een draagkracht tot 160 kg per niveau is de koeling geschikt voor intensief gebruik en zwaardere producten. Bovendien maakt het relatief lage geluidsniveau van circa 45 dB(A) en de keuze uit meerdere breedtematen deze wandkoeling een ideale keuze binnen elke professionele omgeving.
Let op, in tegenstelling tot de productafbeeldingen is de wandkoeling niet voorzien van wielen, maar van stelvoeten. Enkele detailafbeeldingen zijn van de smallere uitvoering met twee schuifdeuren, dit betreft de brede uitvoering met vier schuifdeuren.
Specificaties
| Serie: | CombiSteel MAIKEL |
| Type: | MAIKEL 1.9 |
| Kleur / afwerking: | Zwart (RAL 9005) |
| Bruto inhoud: | 460 liter |
| Binnenafmetingen: | B 1875 x D 355 x H 930 mm |
| Niveaus: | 4 |
| Niveauformaat: | B 1875 x D 355 / 300 / 250 / 200 mm |
| Niveau(s) verstelbaar: | |
| Etaleerruimte: | 2,2 m² |
| Temperatuurbereik: | -1°C / +5°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 (180 g) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Deur(en): | 4 |
| Soort deur(en): | Schuifdeuren |
| Koppelbaar: | |
| Bediening: | Digitaal |
| Thermometer: | |
| Binnenverlichting: | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 45 dB(A) |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 7,31 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 2668 kWh |
| Aansluitwaarde: | 0,8 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 310 kg |
| Breedte: | 1935 mm |
| Diepte: | 740 mm |
| Hoogte: | 1500 mm |
Wandkoeling | MAIKEL | Zwart | -1°C/+5°C | Geforceerd | Schuifdeuren | 1935x740x1500(h)mm
Wandkoeling | MAIKEL | Zwart | -1°C/+5°C | Geforceerd | Schuifdeuren | 1935x740x1500(h)mm
6.220,- 4.478,- excl. btw 5.418,38 incl. btw Of 1.806,13 in 3 termijnen Je bespaart €801,62 (13%)
-
-
Merk:CombiSteel
-
Artikelnummer:COM-7080.0035
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:01/04/2026 t/m 08/04/2026
-