-
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-AC/AC6-10-X
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:6-7 weken
-
Actie van:11/05/2026 t/m 18/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze warmhoudonderkast is speciaal geschikt voor de Diamond INNOVA SELECTION combisteamers met 6 en 10 niveaus in 1/1 GN-formaat. De onderkast heeft een afgescheiden neutrale ruimte en verwarmde ruimte, waarbij de geventileerde verwarming kan worden ingesteld door middel van de digitale bediening boven de deur. Daarbij heeft het apparaat een instelbaar temperatuurbereik van 30°C/80°C, waarbij kan worden gekozen voor een droge verwarmingscyclus (30°C/80°C), een verwarmingscyclus met automatische bevochtiging (30°C/80°C) of een warmhoudcyclus (65°C/80°C).
Daarnaast is de warmhoudonderkast voorzien van diverse praktische aanvullende functies, zoals onder andere condensopvang in een verwijderbare lekbak, geleiderframes in de verwarmde ruimte met capaciteit voor 1/1 GN-formaat, robuuste draaideuren met ingewerkte handgreep in kunststof omlijsting en verstelbare RVS poten voor stabiele plaatsing.
Let op, dit is geen universeel accessoire en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemde apparaten.
Specificaties
| Serie: | Diamond INNOVA SELECTION |
| Type: | AC/AC6-10-X |
| Uitvoering: | Verwarmd |
| Breedte(n): | 867 mm |
| Diepte: | 775 mm |
| Hoogte: | 764 mm |
| Temperatuurbereik: | 30°C / 80°C |
| Verwarming: | Geventileerd |
| Bevochtiging: | |
| Lekbak: | |
| Deuren: | Draaideuren |
| Niveaus: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Niveau(s) verstelbaar: | |
| Wateraansluiting: | |
| Verstelbare poten: | |
| Wielen: | Optie |
| Constructie: | Voorgemonteerd |
| Aansluitwaarde: | 2,8 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 94 kg |
| Installatie: | Gekwalificeerd installateur (i.c.m. ontharder) |
Warmhoudonderkast | INNOVA SELECTION | RVS | 30°C/80°C | Geventileerd | Bevochtiging (Automatisch) | 2.8kW (230V) | 867x775x764(h)mm
Warmhoudonderkast | INNOVA SELECTION | RVS | 30°C/80°C | Geventileerd | Bevochtiging (Automatisch) | 2.8kW (230V) | 867x775x764(h)mm
6.553,- 4.914,- excl. btw 5.945,94 incl. btw Of 1.981,98 in 3 termijnen Je bespaart €607,06 (9%)
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-AC/AC6-10-X
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:6-7 weken
-
Actie van:11/05/2026 t/m 18/05/2026
-